17 016

Rangers jsou už ve Skotsku čtvrtí

v novém okně detailní info

2005-12-31 19:11:06
Fotbalisté Glasgow Rangers se po vítězství 3:0 v dnešním ligovém utkání nad Dundee United posunuli na čtvrté místo v tabulce. Favorit dobýval branku soupeře přes hodinu, než se v 68. minutě trefil Belgičan Thomas Buffel, v poslední desetiminutovce do
iDnes fotbal

Spenglerův pohár vyhrál Magnitogorsk

2005-12-31 18:55:14
Tradiční turnaj o Spenglerův pohár vyhráli v Davosu hokejisté Metallurgu Magnitogorsk. V silvestrovském finále přehrál vedoucí tým ruské ligy s přehledem výběr Kanady vysoko 8:3. Oba finalisté na sebe přitom narazili hned v úvodu základní části turn
iDnes sport

Minařík se stal německým šampionem

2005-12-31 18:55:13
Žokej Filip Minařík se stal německým šampionem v rovinových dostizích za letošní rok, čímž se postaral o historicky největší úspěch českého jezdce. Třicetiletý Minařík vybojoval primát v poslední den roku na mítinku v Neussu, kde zvítězil ve dvou dos
iDnes sport

Baroš spálil velkou šanci, body se dělily

Bezbrankovou remízou a dělbou bodů skončil silvestrovský souboj fotbalistů Aston Villy a Arsenalu ve dvacátém kole anglické ligy. Obrovskou šanci rozhodnout měl v 53. minutě český útočník domácího celku Milan Baroš, který šel sám na gólmana Jense Leh
iDnes sport

Debutant Sainz zvládl prolog Dakaru výtečně

Zkušený, leč v pouštní soutěži debutující Carlos Sainz ze Španělska a nejrychlejší motocyklista minulého ročníku Cyril Després vyhráli zahajovací etapu dakarské rallye. Na třiaosmdesátikilometrovém měřeném úseku z Lisabonu do Portimaa nedal dvojnásob
iDnes sport

V Ga-Pa se na Nový rok představí tři Češi

Ve druhém podniku Turné čtyř můstků se v novoročním závodě v Garmisch-Partenkirchenu představí tři čeští skokané na lyžích - Jakub Janda a z kvalifikace postoupivší Antonín Hájek a Jan Matura. Janda kvalifikaci vynechal, postup do hlavního závodu mě
iDnes sport

2005-12-31 18:55:12
iDnes sport

Janda vynechal v Ga-Pa kvalifikaci

2005-12-31 18:11:20
Český skokan na lyžích Jakub Janda vynechal kvalifikaci na druhý podnik Turné čtyř můstků v Garmisch-Partenkirchenu a v prvním kole nedělního závodu se vedoucí muž Světového poháru utká ve dvojici s dnešním vítězem Japoncem Noriakim Kasaiem.
Deník Sport CZ

Sainz a Després zvládli nejlépe prolog Dakaru

Debutující Carlos Sainz ze Španělska a nejrychlejší motocyklista minulého ročníku Cyril Després zvládli nejlépe zahajovací etapu dakarské rallye.

Spenglerův pohár vyhráli hokejisté Magnitogorsku

Hokejisté Magnitogorsku poprvé zvítězili na prestižním turnaji o Spenglerův pohár. V silvestrovském finále v Davosu vedoucí tým ruské ligy porazil výběr Kanady vysoko 8:3.