17 016

Do čtvrtfinále sprintu postoupili tři Češi

v novém okně detailní info

2005-12-30 15:33:06
Tři českých běžců na lyžích si proklestilo cestu do čtvrtfinále sprintu Světového poháru v Novém Městě na Moravě. Mezi elitní třicítku se probojovali z 23. místa Aleš Razým a Dušan Kožíšek, který skončil na 29. pozici. Mezi ženami dosáhla na postupov
iDnes sport

Kanada a Rusko jsou v play off MS 20

2005-12-30 15:22:39
Hokejisté Kanady a Ruska se stali prvními postupujícími do play off světového šampionátu hráčů do 20 let. Oba favorité vyhráli na turnaji v Kanadě i svůj třetí zápas.
Deník Sport CZ

Sparta bude s Kanadou bojovat o čestný úspěch

Loňští finalisté, hokejisté pražské Sparty, budou v pátek na Spenglerově poháru bojovat s Kanadou alespoň o čestný úspěch.

Nemocný Koukal na SP v Novém Městě nepoběží

2005-12-30 15:22:38
Mistr světa v lyžařském maratonu z roku 2003 Martin Koukal bude chybět na startu obou závodů Světového poháru v běhu na lyžích v Novém Městě na Moravě.

Kaberleho nahrávky prohře Caroliny nezabránily

Hokejisté Caroliny ve čtvrtečním zápase podlehli Philadelphii v prodloužení 3:4. První prohře na domácím ledě po více než měsíci nezabránil ani František Kaberle.

Rok 2006 bude pro Šebrleho pouze přestupným

Pouze za přestupný rok na cestě za obhajobou olympijského vítězství považuje Roman Šebrle nadcházející atletickou sezonu 2006.

Detroit potvrdil nadvládu výhrou nad Miami

2005-12-30 15:22:37
Basketbalisté Detroitu Pistons potvrdili dominantní pozici v NBA výhrou nad jedním z největších konkurentů ve Východní konferenci Miami, které doma porazili těsně 106:101.

Mladý gólman odmítl Liberec, jde do Sparty

2005-12-30 14:45:00
Fotbalová Sparta získala v zimní přestávce další posilu, v pořadí už čtvrtou. Z druholigové Kroměříže přestupuje talentovaný gólman Zdeněk Zlámal, který dal mistrovskému klubu přednost před nabídkou vedoucího mužstva první ligy Liberce. Dvacetiletý b
iDnes sport

Dakar začíná na Silvestra v Lisabonu

Na Silvestra a na nezvyklém místě v portugalském Lisabonu bude zahájen 28. ročník slavné pouštní dakarské rallye. Vítězné posádky tří hlavních kategorií budou známé 15. ledna, kdy se u Růžového jezera v senegalském Dakaru uskuteční závěrečná a spíše
iDnes sport

Trutnov kvůli havárii do Polska nedojel

2005-12-30 14:11:47
Smyk a náraz do stromu. Tak skončila cesta trutnovských basketbalistek na turnaj do Polska. Drama na silnici se odehrálo jen pár kilometrů před hraničním přechodem v Královci. Vůz, který řídil sportovní manažer Jan Braun a seděl v něm i masér a dvě h