17 016

Kučera se chystá na bundesligu doma

v novém okně detailní info

2005-12-30 12:44:45
Běhání v okolí rodných Vigantic a posezení s rodinou a kamarády. Tak tráví svátky bývalý kapitán olomouckých fotbalistů Radim Kučera, který od září hraje za bundesligový Bielefeld. Momentálně se však ještě léčí ze zranění. "Máme velkou rodinu i
iDnes sport

Před brankou na peníze hráč nemyslí, říká Kraft

2005-12-30 11:55:17
V tak svízelné situaci dnešní soupeř hokejistů Energie snad ještě nebyl. Není to tak dlouho, co Vsetín bral v extralize jeden titul za druhým. Dnes se šestinásobný mistr v tabulce krčí na posledním místě, s odstupem třiadvaceti bodů na předposlední L
iDnes hokej

Málkovi je lépe, smích mu ale nejde

Porážku 2:5 přivezli hokejisté Plzně z utkání 36. kola extraligy v Pardubicích. Navíc hned v první třetině přišli kvůli zranění o gólmana Romana Málka. Běžela 17. minuta duelu. Na Málka se řítil domácí kanonýr Petr Sýkora. Hráči se srazili, gólman zů
iDnes hokej

Letadlo a led. Tak nyní žije Razingar

2005-12-30 11:55:16
Z ledu do letadla. A stále dokola. Tak žije Tomaž Razingar. „Ale po Novém roce už přijedu autem a zůstanu déle,“ usmál se slovinský hokejový reprezentant, jehož si před několika dny stáhly Pardubice z hostování v Jesenici. Do Pardubic zatím přilétá j
iDnes hokej

Patera se bojí, že Kladnu play-off nevyjde

2005-12-30 11:33:52
Je mozkem přesilovek Kladna, kapitánem týmu. Hokejový útočník Pavel Patera si ve středu proti Znojmu připsal dvě asistence. Nejprve v akci prvního útoku se spoluhráči Humlem a Bílkem. Pak při vyrovnání v přesilovce pěti proti třem. U branky položil g
iDnes hokej

Mistr si už opět věří. Vyhrává, jde vzhůru

Hokejový mistr stoupá vzhůru. "Teď aby to vydrželo co nejdéle," usmál se trenér Vladimír Bezdíček. Čtyři zápasy a žádná porážka. Taková je bilance pardubických hokejistů po změně na střídačce. Zatím poslední vítězství 5:2 nad Plzní posunulo
iDnes hokej

Budějovičtí se loučí doma s Libercem

Po remíze 1:1 v Litvínově budou dnes hokejisté Českých Budějovic hostit silného soupeře. Přijede druhý Liberec. Naposledy před utkáním v Litvínově bodovali Jihočeši ve 22. kole v Karlových Varech, kde vyhráli brankou Hübla 3:2 v prodloužení. Zápas na
iDnes hokej

Ivo Prorok slavil narozeniny prací

2005-12-30 11:33:51
Šestatřicáté narozeniny oslavil prací, zápasem s Českými Budějovicemi. Žádné pořádné veselí se ale nekonalo. „Bod pro nás totiž nic neznamená, pořád zůstaneme, kde jsme, tedy až předposlední,“ posteskl si Ivo Prorok řečený Roky, opora hokejového Litv
iDnes hokej

Příbram vyhrála turnaj tří týmů

2005-12-30 11:11:27
Přípravný turnaj tří volejbalových týmů z extraligy mužů vyhrála Příbram. Turnaj se hrál v hale v ulici Na Sádkách v Českých Budějovicích. Vítězný celek porazil nejprve domácí mužstvo a poté si dokázal poradit i s celkově druhou Duklou Liberec. Klání
iDnes volejbal

Sparta podlehla Magnitogorsku

2005-12-30 10:44:51
Hokejisté pražské Sparty prohráli i ve svém třetím vystoupení na Spenglerově poháru v Davosu, kde podlehli Metallurgu Magnitogorsk 3:4.