2005-12-31 18:11:19
Žokej Filip Minařík se stal německým šampionem v rovinových dostizích za letošní rok, čímž se postaral o historicky největší úspěch českého jezdce.
Deník Sport CZ

Cyklokrosař Nijs vybojoval v SP sedmé vítězství

Belgický cyklokrosař Sven Nijs potvrdil svou nadvládu v této sezoně i v osmém závodu Světového poháru, v němž si dojel pro sedmé letošní vítězství.

Baroš spálil velkou šanci, body se dělily

2005-12-31 16:11:29
Bezbrankovou remízou a dělbou bodů skončil silvestrovský souboj fotbalistů Aston Villy a Arsenalu ve dvacátém kole anglické ligy. Obrovskou šanci rozhodnout měl v 53. minutě český útočník domácího celku Milan Baroš, který šel sám na gólmana Jense Leh
iDnes fotbal

Spenglerův pohár vyhrál Magnitogorsk

2005-12-31 15:44:54
Tradiční turnaj o Spenglerův pohár vyhráli v Davosu hokejisté Metallurgu Magnitogorsk. V silvestrovském finále přehrál vedoucí tým ruské ligy s přehledem výběr Kanady vysoko 8:3. Oba finalisté na sebe přitom narazili hned v úvodu základní části turn
iDnes hokej

Výsledky pátečních zápasů NHL

2005-12-31 15:22:05
Ani v jednom ze sedmi nočních zápásů severoamerické NHL se střelecky neprosadil český hokejista.

Gólman Altrichter jde hostovat do Litvínova

2005-12-31 15:22:04
Hokejový brankář Martin Altrichter ze Zlína míří krátce po návratu ze Vsetína na další hostování.

Neumannová znovu vyhrála v Novém Městě

Kateřina Neumannová suverénně vyhrála v Novém Městě na Moravě dnešní závod Světového poháru na deset kilometrů volnou technikou.

Milwaukee zdolalo New York, Welsch dal 7 bodů

Basketbalisté Milwaukee porazili v pátečním zápase NBA New York 113:108. Jiří Welsch odehrál v dresu vítězů 22 minut, během nichž si připsal sedm bodů a doskočil šest míčů.

Vrbatovo trápení v Carolině skončilo

Hokejový útočník Radim Vrbata se v samém závěru roku 2005 dočkal v NHL vytoužené výměny z Caroliny, která ho poslala do Chicaga. Kluby se vyrovnají později.

OH i fotbalový šampionát vzbuzují velké naděje

2005-12-31 15:22:03
Rok 2006 je pro český sport rokem velkých nadějí. Fanoušci očekávají rekordní medailové žně na zimních olympijských hrách v Turíně a těší se na světový šampionát fotbalistů, kde bude reprezentační tým hrát poprvé po dlouhých šestnácti letech.