17 016

Zlína na vlastním ledě porazili Třinec

v novém okně detailní info

2005-12-31 05:03:30
Hokejisté Hamé Zlín zvítězili v posledním utkání letošního roku nad Třincem 4:2. Rozhodující branku utkání 37. extraligového kola vstřelil v 33. minutě obránce Martin Hamrlík.
Deník Sport CZ

Vyžlucený Baroš hrát může!

2005-12-31 05:03:29
Přestože fotbalový reprezentant ve službách Aston Villy Milan Baroš nasbíral už pět žlutých karet a čeká ho trest...

Kaberleové nahrávali na góly

Bratrská dvojice Kaberleových v NHL bodovala, ale jejich týmům se dařilo rozdílně.

Kožíškův životní sprint

Česká esa chyběla, přesto se domácí lyžaři na úvod Zlaté lyže v Novém Městě na Moravě neztratili.

Slavia Praha - Litvínov 3:2 (1:1, 1:1, 1:0)

Hokejisté pražské Slavie porazili v utkání 37. kola extraligy Litvínov 3:2.

VyHození opět v akci!

2005-12-31 05:03:28
V silvestrovské reality show TV Sparta se představí muži, kteří si na Letné museli sbalit saky paky.

Prostějov selhal, USK má cenné vítězství

2005-12-31 02:06:36
Basketbalisté USK Praha se postarali o největší překvapení 13. kola Mattoni NBL, když získali cenné dva body na palubovce Prostějova. Blízko ke svému premiérovému vítězství v nejvyšší soutěži byl nováček ze Sadské, ovšem nakonec podlehl Ostravě o jed
iDnes basketbal

Ruský talent o sobě v novinách radši nečte

2005-12-31 02:00:10
Na tohoto mladíka uslyšíte nejspíš jen samou chválu. Ruský hokejový útočník Jevgenij Malkin. Nejobdivovanější hráč mistrovství světa do 20 let. Talent. "Je nejlepším hráčem ruské ligy, připomínkou starých časů, kdy se hrálo jen z lásky ke hře. M
iDnes hokej

Mistr válel i proti Dopitovi

Vyhlašte soutěž, kdo zastaví rozjeté Pardubice. Mistrovský tým se dlouho trápil, ožil až po výměně koučů. Od té doby však válí, z pěti zápasů pětkrát vyhrál. Naposledy včera ve Znojmě, když domácí tým porazil 3:1. "Když jsme jeli do Znojma, mysl
iDnes hokej

Brošovy trefy pomohly Kärpätu k výhře

2005-12-31 01:33:11
Dva góly Michala Broše pomohly hokejistům Kärpätu Oulu ve finské lize k dnešnímu vítězství 5:1 na ledě Ilvesu Tampere. Český útočník se trefil ve druhé třetině v rozmezí dvou minut a zvýšil až na 4:0. Úřadující šampioni zvýšili díky výhře svůj náskok