25 070

Česká dvacítka na MS nestačila na Kanadu, čeká ji Dánsko o čtvrtfinále

v novém okně detailní info

2018-12-31 00:07:10
Česká hokejová reprezentace do dvaceti let nestačila na silnou Kanadu a ve třetím utkání na mistrovství světa juniorů ve Vancouveru prohrála 1:5. Jedinou branku Čechů vstřelil Ondřej Machala. V pondělním zápase proti Dánům půjde o postup do čtvrtfiná
iDnes hokej

Sparťanská úleva z těsné výhry. Kruppa těšila trpělivost, Klimka štěstí

2018-12-31 00:07:09
Sparta marně vzpomíná na podzim, kdy na čas vedla hokejovou extraligu. V těsné konkurenci nyní bojuje spíš o play off, v neděli proti Mladé Boleslavi zastavila sérii čtyř porážek. Po těsné výhře 1:0 nad Mladou Boleslaví v šatně hlasitě slavila.

iDnes hokej

Omsk dal tři góly za osm minut a zachránil výhru nad Astanou

Hokejisté Omsku zachránili v Kontinentální lize mohutným finišem vítězství nad Barysem Astana. Avangard ještě v 51. minutě prohrával o tři branky, během osmi minut však domácí hráči dokázali vyrovnat na 3:3 a v samostatných nájezdech jim Ilja Micheje
iDnes hokej

Kanada zaútočí na šestnáctý triumf na Spenglerově poháru, vyzve KalPu

Hokejisté Kanady budou bojovat v pondělí ve finále Spenglerova poháru v Davosu o rekordní 16. triumf. V semifinále porazili Norimberk 4:2 a budou na 92. ročníku tradičního turnaje útočit na čtvrté vítězství v řadě.