Slováci v sobotu pricestovali do Walesu, kde v nedeľu o 15.00 h nastúpia vo svojom druhom kvalifikačnom vystúpení.

2019-03-23 23:40:38
O výhre Španielska rozhodol z pokutového kopu kapitán Sergio Ramos.

Zacha v nájezdech zařídil výhru New Jersey, Gudas jednou asistoval

2019-03-23 22:07:58
Český útočník Pavel Zacha byl hlavním strůjcem sobotní výhry hokejistů New Jersey nad Arizonou. U výsledku 2:1 po nájezdech zaznamenal asistenci a rozhodující trefu v šesté sérii rozstřelu. Také v dalším předehrávaném duelu NHL se prosadil Čech, obrá
iDnes hokej

Brazilci přišli před duelem s Čechy o sérii výher, s Panamou remizovali

2019-03-23 21:20:21
Brazilští fotbalisté před úterním zápasem s českou reprezentací v pražském Edenu remizovali v přípravném utkání v portugalském Portu s Panamou 1:1.

iDnes sport

Nymburk ovládl duel s druhým, Opava předvedla famózní obrat

Souboj prvního týmu basketbalové ligy s druhým skončil ve Svitavách výhrou stále neporažených obhájců titulu z Nymburka 87:69. Tři dny po vydřeném vítězství v Opavě, které si ligový lídr zajistil až střelou tři sekundy před koncem, favorit tentokrát
iDnes sport

Kvitová je v Miami v osmifinále, ustála bitvu s Vekičovou

Petra Kvitová postoupila do osmifinále tenisového turnaje v Miami. Třetí nasazená hráčka porazila v třetím kole Chorvatku Donnu Vekičovou 6:4, 3:6, 6:4. Další soupeřkou české hráčky bude Francouzka Caroline Garciaová.