14 193

Tohle není ofsajd? Fatální omyl sudích pomohl Chelsea, hraje Liverpool

v novém okně detailní info

2019-03-31 19:00:19
Pět minut před koncem neviděli takřka dvoumetrový ofsajd a dovolili fotbalistům Chelsea v Cardiffu vyrovnat, na startu nastaveného času pak londýnský klub výsledek otočil. Soupeř Slavie ve čtvrtfinále Evropské ligy zvítězil na stadionu zachraňujícího
iDnes fotbal

Jablonec - Příbram 3:0, snadná práce pro domácí, nový kouč začal porážkou

Na podzim schytali příbramští fotbalisté od Jablonce na vlastním hřišti krutý výprask 0:6 a jaloví byli také v jarní odvetě. Utkání 26. kola prohráli snadno 0:3, nový trenér Roman Nádvorník začal svou misi neúspěchem.

Další články k tématu:iDnes fotbal

Fotbalista Schick byl u vysoké porážky, AS Řím může přijít i o šesté místo

Pokud Lazio ve večerním utkání 29. kola italské ligy zvítězí na hřišti Interu Milán, vystřídá na šestém místě tabulky městského rivala AS Řím. Ten podlehl doma Neapoli vysoko 1:4.

Plzeň - Bohemians 2:0 po půli, Jindřišek z penalty minul bránu

Po dvou venkovních porážkách jsou fotbalisté Plzně konečně doma. A potřebují zabrat! Po utkání 26. kola nejvyšší soutěže mohou na druhém místě odskočit Spartě na rozdíl osmi bodů a ještě se přiblížit Slavii. Jejich snažení sledujeme od 17.30 v podrob

Sevilla bez brankáře Vaclíka podlehla Valencii a opustila pohárové příčky

Fotbalisté Sevilly bez zraněného gólmana Tomáše Vaclíka prohráli ve španělské lize 0:1 s Valencií, která je vystřídala na šestém místě tabulky. Jediný gól zápasu vstřelil v nastavení prvního poločasu z penalty kapitán hostů Parejo, který potrestal fa

Ronaldo nejspíš vynechá úvodní čtvrtfinále Ligy mistrů s Ajaxem

2019-03-31 17:40:09
EuroFotbal.cz - Liga mistrů

Ronalda zastúpil rozbehnutý tínedžer, AC zarezala hrúbka Donnarummu v 1. minúte

2019-03-31 15:40:07
Moise Kean nadviazal na svoje premiérové góly v drese talianskej reprezentácie a zariadil Juventusu víťazstvo nad Empoli.
Pravda.sk - Futbal

ONLINE: Zvýši Slovan náskok na čele? V šlágri hostí Dunajskú Stredu

V druhom kole nadstavby futbalovej Fortuna ligy čelí líder Slovan na novom Tehelnom poli Dunajskej Strede. Šláger sledujeme naživo.