24 913

Spolek pro Grand Prix Brno se asi zpozdí s první platbou Dorně

v novém okně detailní info

2019-05-27 14:20:15
Spolek pořádající motocyklovou Grand Prix Brno se nejspíš zpozdí s první platbou promotérské společnosti Dorna, které má zaplatit za letošní závody mistrovství světa zalistovací poplatek přesahující 110 milionů korun. Platba první poloviny z celkové
Sport.cz - motorsport

Závod 500 mil v Indianapolis vyhrál Francouz Pagenaud

Slavný automobilový závod 500 mil v Indianapolis vyhrál francouzský pilot Simon Pagenaud. Ve 103. ročníku byl pětatřicetiletý jezdec v chevroletu nejrychlejší už v kvalifikaci a v neděli vybojoval na proslulém oválu premiérový triumf.

První víkend vyšel na jedničku, libuje si Lacko

První závodní víkend sezony v italském Misanu dopadl pro Adama Lacka nad očekávání dobře. V novém speciálu VK50 přidal v neděli v mistrovství Evropy tahačů další pódiové umístění a udržel se tak ve vedení šampionátu o dva body před dotírajícím Němcem

Hamilton slaví v Monaku další triumf, rekordní šestý double však Mercedesu nevyšel

Stylem start - cíl ovládl Brit Lewis Hamilton z Mercedesu Velkou cenu Monaka vozů formule 1. Pětinásobný mistr světa a obhájce titulu zaznamenal už čtvrtý triumf v sezoně a upevnil si vedoucí příčku v průběžném hodnocení seriálu MS. Na druhém místě s

Lacko se s novým speciálem vyhoupl do čela šampionátu

Nadějný začátek pro roudnickou Buggyru. V italském Misanu odstartoval nový ročník evropského šampionátu tahačů. Adam Lacko si po úvodním dnu zajistil druhým a čtvrtým místem průběžné vedení v celkové klasifikaci. V čele seriálu má náskok jednoho bodu

Mercedes vykročil za rekordním doublem. V Monaku ovládl kvalifikaci

Dominance Mercedesu ve formuli 1 pokračuje. Kvalifikaci na nedělní Velkou cenu Monaka vyhrál obhájce titulu Lewis Hamilton před týmovým kolegou Valtterim Bottasem. Německá stáj je tak v ideální pozici zaznamenat i v šestém závodě sezony double, což s

Při Saské rallye zemřeli pilot i navigátor

Při páteční havárii na Saské rallye zemřeli pilot a jeho spolujezdec. Druhý díl německého šampionátu v automobilových soutěžích byl po tragédii předčasně ukončen.

Lauda bude pohřben v závodní kombinéze

Trojnásobný mistr světa formule 1 Niki Lauda, který zemřel v pondělí v 70 letech, bude pohřben v závodní kombinéze. Informoval o tom server Nachrichten.at.

Nový centrkurt připadal Plíškové pomalý, ale nerozhodilo ji to

2019-05-26 23:20:21
Kompletně zrekonstruovaný centrální dvorec Philippa Chatriera připadal světové dvojce Karolíně Plíškové velmi pomalý, ale v hladkém postupu do druhého kola Roland Garros to české tenistce nezabránilo. V utkání s Američankou Madison Brengleovou ji ner
Sport.cz - ostatní sporty

Nymburk uspěl i v Děčíně a v úterý může slavit 16. titul

Basketbalisté Nymburka zvládli i druhý finálový zápas a po dnešním vítězství 76:65 v Děčíně je dělí jediná výhra od zisku šestnáctého titulu za sebou. Navíc mohou teprve podruhé v klubové historii zakončit nejvyšší soutěž bez jediné porážky.