24 913

Královna Samková! Zlatá snowboardkrosařka ukončila tříletou nadvládu Ledecké

v novém okně detailní info

2019-05-25 00:07:11
Tříletá nadvláda snowboardistky a lyžařky Ester Ledecké skončila, na tuzemském trůnu ji vystřídala Eva Samková. Česká snowboardkrosařka ovládla anketu Svazu lyžařů ČR o nejlepšího závodníka sezony podruhé v kariéře, Královnou bílé stopy se stala po p
Sport.cz - ostatní sporty

Basketbalisté Nymburka v prvním finále deklasovali Děčín

Basketbalisté Nymburka v dnešním úvodním ligovém finále na domácí palubovce rozstříleli Děčín 105:65 a vykročili za ziskem šestnáctého titulu za sebou. Druhý zápas série hrané na tři vítězství se odehraje na severu Čech v neděli.

Fuksa je na SP v Poznani ve dvou finále, Dostál na kilometru

Kajakář Josef Dostál i kanoista Martin Fuksa postoupili v Poznani na úvodní regatě Světového poháru v rychlostní kanoistice do sobotních finále závodů na 1000 metrů. Fuksa navíc v Polsku pojede o medaile i na neolympijské pětistovce.

Cink byl v Novém Městě v short tracku jedenáctý, vyhrál Van der Poel

Český biker Ondřej Cink dojel jedenáctý v short tracku na Světovém poháru horských kol v Novém Městě na Moravě. Závod vyhráli Nizozemec Mathieu van der Poel a Američanka Chloe Woodruffová. Nejlepší z českých závodnic byla na 17. místě Jitka Čábelická

Ještě se kvalifikovat na Turnaj mistryň a vše ostatní už bude bonus, hlásí kouč české hvězdy

Ještě jeden cíl a bude mít Petra Kvitová podle trenéra Jiřího Vaňka pro letošek splněno. Kouč české tenistky je s dosavadním průběhem sezony naprosto spokojený. Svou svěřenkyni se vždy snaží nejen co nejlépe namotivovat, ale také vystavit co nejmenší

Siniaková si v Norimberku o titul nezahraje. Další česká naděje může i přes prohru slavit premiérovou účast na French Open

Tenistka Kateřina Siniaková si v generálce na Roland Garros finále v Norimberku nezahraje. V semifinále podlehla 6:7, 2:6 Slovince Tamaře Zidanšekové, jež bude poprvé v kariéře bojovat o titul proti nejvýše nasazené Julii Putincevové z Kazachstánu. D

První horský dojezd na Giru vyhrál Zakarin, lídrem zůstal Polanc

První horský dojezd letošního Gira d\\'Italia vyhrál po 196 km v Ceresole Reale ruský cyklista Ilnur Zakarin. Růžový trikot lídra udržel v 13. etapě s třemi náročnými stoupáními Slovinec Jan Polanc.

Bude klid! Bouřlivák Kyrgios se odhlásil z French Open

Australský tenista Nick Kyrgios se dva dny před začátkem French Open bez bližšího vysvětlení odhlásil z turnaje. Stalo se tak jen týden poté, co byl známý bouřlivák diskvalifikován v Římě za to, že v utkání druhého kola vzteky hodil na kurt židli.

Pocta pro Laver Cup. Stal se oficiálním turnajem ATP. Je to fantastické, říká Federer

Tenisový Laver Cup se stal oficiálně turnajem ATP. Radost z toho má nejen vedení před dvěma roky vzniklé týmové soutěže mužů, ale i hráči a kapitáni výběrů Evropy a světa. „Toto partnerství je senzačním příkladem toho, jak se tenisová rodina dokáže s