24 913

SP bikerů začal nejlépe Flückiger, Cink ani Kulhavý nedokončili

v novém okně detailní info

2019-05-20 09:00:34
Úvodní závod Světového poháru v cross-country českým bikerům v Albstadtu nevyšel. Ondřej Cink skončil po defektu a pádu na ošetřovně, ale na domácí svátek v příštím týdnu v Novém Městě na Moravě by měl být fit. Olympijský vítěz z Londýna Jaroslav Kul
Sport.cz - ostatní sporty

Roglič vyhrál na Giru i druhou časovku, vedení uhájil Conti

Slovinský cyklista Primož Roglič vyhrál na Giru d\\'Italia i druhou časovku jednotlivců, na posun do čela průběžného pořadí to ale tentokrát nestačilo. Růžový dres lídra uhájil Ital Valerio Conti, který v deštivém počasí zvládl trať dlouhou 34,8 km s

Titul z Říma? Je to trošku jako zázrak, říkala šťastná Plíšková

Zázraky se dějí a pro Karolínu Plíškovou se jeden stal v Římě. Tenistku nedávno trápil záhadný vir, navíc se Královna es, jak se jí díky skvělému podání říká, na antuce necítí jako doma, přesto se dnes stala šampionkou italského turnaje. To je pro h

Toronto po druhém prodloužení zdramatizovalo sérii s Milwaukee

2019-05-20 09:00:33
Basketbalisté Toronta vybojovali ve finále Východní konference NBA proti Milwaukee první výhru. Na domácí triumf 118:112 potřebovali Raptors dvě prodloužení a snížili na 1:2 stav série, která bude pokračovat v úterý opět v Kanadě.

Koepka obhájil titul na PGA Championship

Američan Brooks Koepka obhájil jako první golfista po Tigeru Woodsovi titul na PGA Championship. V závěrečném kole sice v silném větru na hřišti Bethpage Black málem ztratil náskok sedmi ran, ale vyhrál o dvě rány před krajanem Dustinem Johnsonem a z

Jezdkyně Kellnerová je operaci zlomené stehenní kosti

Česká parkurová jezdkyně Anna Kellnerová si po pádu z koně v závodu Global Champions League v Madridu zlomila stehenní kost a podrobila se operaci. Podle webu jezdci.cz si její zranění vyžádá několikaměsíční rekonvalescenci.

Lezec Ondra byl na SP v Mnichově druhý v boulderingu

Sportovní lezec Adam Ondra obsadil v neděli na Světovém poháru v Mnichově druhé místo v boulderingu a vrátil se do čela průběžného pořadí této disciplíny. Český reprezentant se potřetí z pěti závodů prosadil na stupně vítězů. Zvítězil Rakušan Jakob S

Šťastná třináctka! Plíšková po suverénním výkonu ovládla turnaj v Římě. Titul slaví i Nadal

Parádní úspěch! Karolína Plíšková triumfem na turnaji v Římě potvrdila, že zdaleka není hráčkou jen pro rychlé povrchy. Ve finále porazila britskou tenistku Johannu Kontaovou 6:3 a 6:4 a připsala si svůj třináctý, v letošní sezoně druhý titul. Plíško

Veselý s Fenerbahce euroligový bronz nezískal, titul slaví CSKA

Basketbalisté Fenerbahce s českou hvězdou Janem Veselým obsadili na závěrečném turnaji Evropské ligy poslední čtvrté místo. Turecký celek v neděli ve Vitorii v utkání o bronz nestačil na Real Madrid, kterému podlehl 75:94. Ve finále si CSKA Moskva po

Chris Bumstead je po operaci! Co se stalo?

2019-05-20 02:00:35
Jeden z nejlepších profesionálů nastupujících v kategorii classic physique je po operaci! Víme, co se stalo!