23 281

Škoda už dodává Fabii R5 evo. Poptávka je velká, chválí si šéf stáje

v novém okně detailní info

2019-07-21 08:00:10
Nová Škoda Fabia R5 evo konečně míří ke svým zákazníkům. Nástupce nejúspěšnějšího závodního vozu své kategorie všech dob, kterého s
deniksport.cz - Motorismus

Gonda a Visserová v Rakousku zaváleli, vyrovnali týmové maximum

Richard Gonda a Beitske Visserová vyrovnali dosavadní maximum týmu Šenkýř Motorsport, když v sobotním závodě GT Open na rakouském Red Bull Ringu vy

Hamilton vyhrál domácí Velkou cenu a zvýšil náskok! Mercedes má opět double

Velkou cenu Británie formule 1 vyhrál Lewis Hamilton a na domácím okruhu v Silverstonu si připsal rekordní šesté vítězství. Za obhájcem titulu a lídrem šam

SP v lezení na obtížnost Briançon (FRA)

2019-07-21 01:20:14
V kvalifikaci závodu Světového poháru v lezení na obtížnost ve francouzském Briançon skončil dnes jako nejlepší z našich Jakub Konečný 41. Dále Vojtěch Trojan skončil 69., Štěpán Volf 71., Jan Kříž 81. Adam Ondra nestartoval, protože se chce věnovat
Lezec.cz

Pád horolezce v Ostrově - Ostrov

Mladému horolezci v Ostrově nedaleko Tiských stěn se dnes dopoledne zřejmě při pádu vytrhlo z pískovcové skály jištění, spadl z výšky asi patnácti metrů. Jak uvedl náčelník Horské služby Krušné hory Miroslav Güttner, „Ihned jsme přesně věděli, kde .
Lezec.cz

Mistrovství Evropy smíšených dvojic a juniorů do 105 kg - pozvánka

2019-07-20 11:40:10
Tento víkend Slovensko zažije hned dvě mistrovství Evropy. Kdo bude reprezentovat Českou republiku?
Internetový magazín Ronnie.cz

Kdo se bude prezentovat na IFBB Miami Grand Prix 2019?

Kteří čeští závodníci se již o víkendu představí na amatérské soutěži v USA?

Roelly Winklaar před Mr. Olympia: Nechci říkat, že vyhraju, ale udělám vše pro to, aby se to stalo!

2019-07-20 11:40:09
S jakým cílem se připravuje Roelly Winklaar na letošní Olympii a v jaké formě se v těchto dnech nachází?

Slavoj Bednář: poslední trénink před Portugal Pro 2019!

Čtvrtý den na nulách, totálně vyždímaný Slavoj a jeho poslední trénink před odletem na soutěž do Portugalska!

Soupeři Lukáše Osladila, Milana Šádka a Slavoje Bednáře před Portugal Pro 2019

V neděli budou o vítězství i postupové body na Olympii bojovat tři čeští závodníci. Jak vypadají těsně před závody jejich soupeři?