24 115

Juventus zdolal Janov v nastavení a zase je na čele italské ligy

v novém okně detailní info

2019-10-31 22:20:22
Fotbalisté Juventusu Turín porazili v italské lize Janov 2:1 a posunuli se do čela tabulky o bod před Inter Milán. O výhře rozhodl v šesté minutě nastavení z penalty Cristiano Ronaldo.

Slávistické trenéry naštval přístup. Je to k zamyšlení, řekl jeden z nich

Poprvé v sezoně dostali od českého soupeře víc než jeden gól. Nedařilo se jim, neměli šance, do obvyklého tempa se v mírně pozměněné sestavě nedostali. „Chyběl nám oheň, který měl naopak Baník od začátku,“ tvrdil Jaroslav Köstl, asistent trenéra Jind
iDnes fotbal

Slavia v poháru končí. Chlumec vzdoroval Plzni, to Sparta potíže neměla

Byla to senzace nehledě na konečný výsledek. Třetiligový Chlumec nad Cidlinou dotáhl osmifinále fotbalového poháru proti Plzni až do prodloužení - a od postupu nebyl daleko. Mezi osm nejlepších proklouzly Boleslav, Liberec i Sparta, zato Slavia, obhá

Úterní zápas Barcelony se Slavií byl označen za vysoce rizikový

2019-10-31 22:20:21
Úterní duel fotbalové Ligy mistrů mezi Barcelonou a pražskou Slavií byl označen za vysoce rizikový. Utkání na slavném stadionu Camp Nou tak budou provázet zpřísněná bezpečnostní opatření.

Na výplaty počkáme, nabízeli šéfům hráči Barcelony. Chtěli zpět Neymara

Fotbalista Gérard Piqué z Barcelony přiznal, že společně se spoluhráči nabídli šéfům klubu, aby poupravilo jejich kontrakty ve snaze získat zpátky do týmu brazilského útočníka Neymara. „Neskládali jsme dohromady peníze, ale chtěli jsme vedení celou s

Rozhodčí jsou klauni, už toho máme dost, zuří po remíze šéf Neapole

Fotbalisté Atalanty Bergamo kontroverzně vyrovnali v Neapoli a domácí to nesli nelibě. Trenér Carlo Ancelotti a jeho asistent viděli v nervózním duelu desátého kola italské ligy červené karty, což rozpálilo klubového šéfa Aurelia de Laurentiise.

<

Kloppa přešel smích: Nemáme kdy odehrát pohár, ať postoupí soupeř

Snad pokaždé, když ho zabraly televizní kamery, se usmíval od ucha k uchu. Třebaže zrovna Liverpool v bláznivém pohárovém duelu s Arsenalem prohrával o dva góly. „Ani si nevzpomínám, kdy jsem se při zápase takhle bavil,“ povídal Jürgen Klopp, který s

Odplata za prohrané finále. Dali jsme do toho všechno, popsal Stronati

Když rozhodčí v prodloužení naposledy pískl do píšťalky, ostravští fotbalisté po skalpu Slavie vysílením padli na trávník. „Dali jsme do toho všechno. Bojovali jsme, a to rozhodlo. Dostali jsme se do dvou šancí, které jsme proměnili. Fantazie,“ radov

Jeho zdraví konečně drží. Budu hrát dlouho, věří olomoucký Pilař

Menší zdravotní potíže nepustily Václava Pilaře do ligové bitvy na Baníku, ale v úterý už dvěma zásahy režíroval postup fotbalové Olomouce přes Duklu Praha (4:0) do čtvrtfinále českého poháru. Dal si tak dodatečný dárek k 31. narozeninám.

Dalš

Barcelona by nám po takovém výkonu dala desítku. Ostuda, zlobil se Kolář

Nebál se ostrých a silných slov. Když měl brankář slávistických fotbalistů Ondřej Kolář zhodnotit výkon v Ostravě, kde úřadující český šampion prohrál v pohárovém osmifinále 0:2 po prodloužení, vypálil: „Ostudný výkon. Vůbec si to nedokážu vysvětlit.