24 115

Strýcová je v semifinále čtyřhry, český pár o postup ještě musí bojovat

v novém okně detailní info

2019-10-30 22:20:23
Tenistka Barbora Strýcová si spolu se Sie Šu-wej z Tchaj-wanu zahrají semifinále Turnaje mistryň. Postup jim dnes v Šen-čenu zajis
deniksport.cz - Tenis

Kvitová obrat nedotáhla. Po boji padla s Bencicovou, naděje i tak žije

Česká tenistka Petra Kvitová prohrála i druhý zápas na Turnaji mistryň 2019. Se Švýcarkou Belindou Bencicovou sice dokázala zareagovat na první p

Ósakaová odstoupila z Turnaje mistryň, nahradí ji Bertensová

Japonská tenistka Naomi Ósakaová odstoupila kvůli poraněnému ramenu z Turnaje mistryň v Šen-čenu. V Červené skupině, v níž je i Petra Kvitová, n

Pohárový specialista Páník: Až jsem se divil, kde kluci ještě mají rezervy

2019-10-30 22:07:13
Ostravský trenér Bohumil Páník se dá označit za pohárového specialistu. Předloni vyhrál MOL Cup se Zlínem, na jaře byl blízko první trofeje
Deník Sport CZ

Rekordní výhra. Basketbalistky USK rozdrtily v Eurolize nováčka o 54 bodů

Basketbalistky ZVVZ USK Praha rozdrtily ve 3. kole Evropské ligy doma tureckého nováčka soutěže Cukurovu 82:28 a i ve třetím utkání v no

Neapol remizovala s Bergamem a je třetí, neprohrála už sedm zápasů

Fotbalisté Bergama remizovali v 10. kole italské ligy na hřišti Neapole 2:2 a ze třetí pozice ztrácejí na vedoucí Inter Milán čtyři body. Na druhý Juven

Sevilla se na první Barcelonu nedotáhla. S Vaclíkem v brance hrála s Valencií 1:1

Fotbalisté Sevilly s brankářem Tomášem Vaclíkem remizovali v 11. kole španělské ligy ve Valencii 1:1 a promarnili možnost bodově se

Vítězná jízda Ligou mistrů. Basketbalisté Nymburka vyhráli i v Rize

Basketbalisté Nymburka ani ve třetím kole Ligy mistrů nenašli přemožitele. Středočeský celek dnes v prvním zápase venku zvítězil 91:

Kritický Kolář: Ostudný výkon. V Barceloně takhle dostaneme deset gólů

Žádné berličky, výmluvy. Brankář Ondřej Kolář (25) ocejchoval vyřazení Slavie z MOL Cupu upřímnými slovy. „Ostudný výkon,“ shrnul věcně porážku 0:

Pomalý kurt na Masters, bouří se i obranářky. Zhouba tenisu, míní expert

Tenistky, jež umí pořádně udeřit do míčku, především tedy Petra Kvitová s Karolínou Plíškovou, doufaly, že se s přesunem Turnaje mistryň ze Singapuru do Číny z