22 625

Návrat na sever! A start biatlonistů dozná dalších změn, nové to bude i v Česku

v novém okně detailní info

2019-11-30 00:20:11
Biatlonoví fandové jsou v pohotovosti. Po IBU Cupu startuje o víkendu už i elitní Světový pohár. Na rozdíl od loňska v tradiční destinaci - švédském Östersundu v přítmí polární noci a mrazu, který ovšem v těchto dnech má daleko do drastičtějších ark
Sport.cz - ostatní sporty

Koudelka jako jediný český skokan postoupil do závodu SP v Ruce

2019-11-30 00:20:10
Roman Koudelka napravil zaváhání z Wisly a postoupil jako jediný z kvarteta českých skokanů na lyžích do sobotního závodu Světového poháru v Ruce. Vojtěch Štursa, Filip Sakala ani Viktor Polášek v dnešní kvalifikaci neuspěli.

Bauerův tým zahájil seriál Ski Classics pátým místem

Páté místo obsadil eD system Team Lukáše Bauera v prologu seriálu Ski Classics v dálkovém běhu na lyžích. Trojice Jan Šrail, Ilja Černousov a Alexis Jeannerod skončila v úvodní části týmové časovky na 15 km v Livignu sedmá. Kateřiná Smutná posunula t

Spilková v Marbelle postoupila do finálových kol

Golfistka Klára Spilková se v druhém kole turnaje Ladies European Tour v Marbelle oproti čtvrtku o jednu ránu zlepšila a postoupila do finálových kol. Na děleném 45. místě má skóre tři údery nad par. V čele soutěže Andalucía Costa del Sol Open de Esp

Ondra si lezecké finále může užít s klidem. Závod navíc beru jako výhodu, říká

Poleze naostro, ale bez nervů. Sportovní lezec Adam Ondra nastoupí do sobotního finále olympijské kvalifikace v Toulouse (od 19 hodin) už s jistotou startu na hrách v Tokiu. Mezi šest postupujících se s ohledem na eliminaci dvou Japonců, jejichž země

Vítková do sobotních štafet nezasáhne, Štvrtecký má velkou premiéru

Čeští trenéři už vybrali sestavu pro obě disciplíny Světového poháru, kterými v sobotu po poledni začne ve švédském Östersundu biatlonová sezona. Ve 13:00 h startuje mix dvojic, o dvě hodiny později smíšená štafeta. Trochu překvapivě zůstala stranou

Nor Riiber ovládl úvod SP sdruženářů, Pažout má bod

Úvodní závod Světového poháru v severské kombinaci vyhrál ve finské Ruce obhájce celkového prvenství Jarl Magnus Riiber z Norska před třemi krajany. Ondřej Pažout získal bod za 30. místo, druhý český sdruženář Tomáš Portyk byl třiatřicátý.

Když vás má soupeř na banánu. Těžká váha se při pohledu do očí zakousla. Proč?

Vtip, neúcta? Vyberte si. Na staredown před sobotním zápasem přišel boxer Hughie Fury s banánem v ruce. Jeho soupeřem bude v Monte Carlu česká jednička těžké váhy Pavel Šour.

Rakouská skála proti stovkám tun. Silák roztočil ruské kolo

2019-11-30 00:20:09
Heroický výkon! Rakouský silák Franz Müllner si splnil velký sen. Vlastními silami roztočil v Mnichově ruské kolo. Na to, jak atlet rozhýbal 80 metrů vysoký kolos vážící stovky tun, se můžete podívat ve videu níže.

Chodov rozdrtil Vinohrady a upevnil si druhé místo v superlize

Florbalisté druhého Chodova vyhráli v předehrávce 14. kola superligy v pražském derby na hřišti Sokola Královské Vinohrady 10:2 a přiblížili se vedoucí Mladé Boleslavi na rozdíl dvou bodů. Středočeši ale mají k dobru sobotní duel v Praze proti třetí